FORD TRANSIT 86-00 LAMPA TYŁ LEWA 431-1918L-UE

54.99

NR KATALOGOWY: 431-1918L-UE

Opis

Witamy serdecznie!
Na naszej stronie znajdziecie Państwo wiele produktów oryginalnych miedzy innymi takich jak:

lampa tył

NR KATALOGOWY: 431-1918L-UE

Numer katalogowy oryginału:

FORD 1044104
FORD 1063537
FORD 1063538
FORD 1072424
FORD 11-5314-01-2
FORD 1631499
FORD 1641672
FORD 1641703
FORD 4505432
FORD 6158264
FORD 6161979
FORD 6188648
FORD 6200195
FORD 6695706
FORD 7334714
FORD 86VB 13405 AD1J
FORD 86VB-13405-AE
FORD 86VB-13405-AF
FORD 86VB-13405-AG
FORD 86VB-13405-AH
FORD 90VB 13405 AA
FORD 90VB 13405 AB
FORD 95VG 13405 AA
FORD 95VG 13405 AB
FORD 95VG 13405 AC
FORD 95VG 13405 AD
FORD D86VB-13405-AF

FABRYCZNIE NOWY

PRODUCENT: ABAKUS

ZASTOSOWANIE:

FORD TRANSIT Autobus (T_ _) 1.6 (TBL, TES) 46 KW 1593 CCM 63 KM 1985/12-1989/01
FORD TRANSIT Autobus (T_ _) 2.0 (TBS, TCL, TCS, TEL, TES) 57 KW 1994 CCM 78 KM 1985/11-1992/09
FORD TRANSIT Autobus (T_ _) 2.5 D (TBS, TCL, TCS, TEL, TES) 50 KW 2496 CCM 68 KM 1985/12-1989/01
FORD TRANSIT Autobus (T_ _) 2.5 D (TBS, TEL, TES) 52 KW 2496 CCM 71 KM 1988/09-1992/09
FORD TRANSIT Autobus (T_ _) 2.0 Cat (TBS, TCL, TCS) 57 KW 1993 CCM 78 KM 1985/12-1992/09
FORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.5 DI (EBL, ECL, EDS, EDL) 56 KW 2496 CCM 76 KM 1994/07-2000/03
FORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.5 DI (EBL, EDS, ESL, ESS, EUS) 51 KW 2496 CCM 69 KM 1994/08-2000/03
FORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.5 TD (EBL, EDL, EDS, EGL, ESL, ESS, EUS) 63 KW 2496 CCM 85 KM 1995/01-2000/03
FORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.5 TD (ECL, EDL, EDS, ESL, ESS, EUS) 74 KW 2496 CCM 100 KM 1994/07-2000/03
FORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.0 (EBL, EBS, ECL, EDS, EDL, EGL, ESS, ESL, EUS) 84 KW 1998 CCM 114 KM 1994/08-2000/03
FORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.5 DI (EBL, EDL, EDS, ESL, ESS) 85 KW 2496 CCM 116 KM 1997/08-2000/03
FORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.5 TD (EB_, ED_, ES_) 55 KW 2496 CCM 75 KM 1994/08-2000/06
FORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.0 CNG 84 KW 1998 CCM 114 KM 1994/06-2000/03
FORD TRANSIT Skrzynia (T_ _) 2.5 D (TAL, TAS, TGL, TWS) 52 KW 2496 CCM 71 KM 1988/10-1991/09
FORD TRANSIT Skrzynia (T_ _) 2.0 (TAL, TAS, TGL, TWS) 57 KW 1994 CCM 78 KM 1985/09-1992/09
FORD TRANSIT Skrzynia (T_ _) 2.5 D (TAL, TAS, TGL, TWS) 50 KW 2496 CCM 68 KM 1986/01-1991/09
FORD TRANSIT Skrzynia (E_ _) 2.0 i (EAL, EAS) 72 KW 1994 CCM 98 KM 1991/09-1994/06
FORD TRANSIT Skrzynia (E_ _) 2.5 DI (EAL, EAS) 51 KW 2496 CCM 70 KM 1991/05-1994/06
FORD TRANSIT Skrzynia (E_ _) 2.5 DI (EAS, EAL) 59 KW 2496 CCM 80 KM 1991/05-1994/06
FORD TRANSIT Skrzynia (E_ _) 2.5 TD (EAS, EAL) 74 KW 2496 CCM 101 KM 1991/05-1994/06
FORD TRANSIT Skrzynia (E_ _) 2.5 DI (EAL, EAS) 63 KW 2496 CCM 85 KM 1992/10-1994/06
FORD TRANSIT Skrzynia (E_ _) 2.0 66 KW 1993 CCM 90 KM 1991/09-1994/06
FORD TRANSIT Skrzynia (E_ _) 2.5 TD (EAS) 55 KW 2496 CCM 75 KM 1998/10-2000/03
FORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.0 i (EBL, EDL, EGL, ESS, EUS) 72 KW 1994 CCM 98 KM 1991/09-1994/07
FORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.5 DI (EBS, EDS, EDL, ESS, EUS) 51 KW 2496 CCM 70 KM 1991/08-1994/07
FORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.5 DI (EBS, EDS, EGL, ESS, EUS) 59 KW 2496 CCM 80 KM 1991/09-1994/07
FORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.5 TD (EBS, EBL, ECL, EDS, EDL, ESS, EUS) 63 KW 2496 CCM 85 KM 1992/10-1994/07
FORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.5 TD (ECL, EDS, EDL, EGL, ESS, EUS) 74 KW 2496 CCM 100 KM 1991/09-1994/07
FORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.0 66 KW 1993 CCM 90 KM 1991/09-1994/09

Zachęcamy do sprawdzenia innych naszych ofert

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „FORD TRANSIT 86-00 LAMPA TYŁ LEWA 431-1918L-UE”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *