OPEL ASTRA 91-94 HALOGEN PRAWY 442-2001R-UE

102.99

Opis

Witamy serdecznie!
Na naszej stronie znajdziecie Państwo wiele produktów oryginalnych miedzy innymi takich jak:

halogen

NR KATALOGOWY: 442-2001R-UE

Numer katalogowy oryginału:

AUDI KDWHLO9027
BMW 2127425
DAF 552953
OPEL 1710088
OPEL 1776633
OPEL 6710090
OPEL 90359517
OPEL 90442267
OPEL 9293179
OPEL V99120290
RENAULT 5000786922
VW KDWHLO9027

 

FABRYCZNIE NOWY
PRODUCENT: ABAKUS

ZASTOSOWANIE:

OPEL ASTRA F (T92) 1.7 TDS (F19, M19) 60 KW 1686 CCM 82 KM 1992/03-1998/09
OPEL ASTRA F (T92) 1.7 D (F19, M19) 42 KW 1699 CCM 57 KM 1992/03-1992/09
OPEL ASTRA F (T92) 1.7 D (F19, M19) 44 KW 1699 CCM 60 KM 1992/07-1998/09
OPEL ASTRA F (T92) 1.4 i (F19, M19) 44 KW 1389 CCM 60 KM 1991/09-1998/09
OPEL ASTRA F (T92) 1.4 Si (F19, M19) 60 KW 1389 CCM 82 KM 1992/03-1998/09
OPEL ASTRA F (T92) 1.6 i (F19, M19) 55 KW 1598 CCM 75 KM 1992/03-1998/09
OPEL ASTRA F (T92) 1.6 Si (F19, M19) 74 KW 1598 CCM 100 KM 1992/05-1994/12
OPEL ASTRA F (T92) 1.8 i (F19, M19) 66 KW 1796 CCM 90 KM 1992/03-1998/09
OPEL ASTRA F (T92) 2.0 i (F19, M19) 85 KW 1998 CCM 115 KM 1992/03-1998/09
OPEL ASTRA F (T92) 1.4 (F19, M19) 55 KW 1389 CCM 75 KM 1991/09-1993/09
OPEL ASTRA F (T92) 1.4 (F19, M19) 60 KW 1389 CCM 82 KM 1992/09-1998/09
OPEL ASTRA F liftback (T92) 1.7 TDS (F08, M08, F68, M68) 60 KW 1686 CCM 82 KM 1991/12-1998/01
OPEL ASTRA F liftback (T92) 1.7 D (F08, M08, F68, M68) 42 KW 1699 CCM 57 KM 1991/12-1992/09
OPEL ASTRA F liftback (T92) 1.7 D (F08, M08, F68, M68) 44 KW 1699 CCM 60 KM 1992/07-1998/01
OPEL ASTRA F liftback (T92) 1.4 i (F08, M08, F68, M68) 44 KW 1389 CCM 60 KM 1991/09-1998/01
OPEL ASTRA F liftback (T92) 1.4 Si (F08, M08, F68, M68) 60 KW 1389 CCM 82 KM 1992/03-1998/01
OPEL ASTRA F liftback (T92) 1.6 i (F08, M08, F68, M68) 55 KW 1598 CCM 75 KM 1991/09-1998/01
OPEL ASTRA F liftback (T92) 1.6 Si (F08, M08, F68, M68) 74 KW 1598 CCM 101 KM 1992/03-1994/12
OPEL ASTRA F liftback (T92) 1.8 i (F08, M08, F68, M68) 66 KW 1796 CCM 90 KM 1991/09-1998/01
OPEL ASTRA F liftback (T92) 2.0 i (F08, M08, F68, M68) 85 KW 1998 CCM 115 KM 1991/09-1998/01
OPEL ASTRA F liftback (T92) 2.0 GSI 16V (F08, M08, F68, M68) 110 KW 1998 CCM 150 KM 1991/09-1998/01
OPEL ASTRA F liftback (T92) 1.4 (F08, M08, F68, M68) 55 KW 1389 CCM 75 KM 1991/09-1993/09
OPEL ASTRA F liftback (T92) 1.4 (F08, M08, F68, M68) 60 KW 1389 CCM 82 KM 1992/09-1998/01
OPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.7 TDS (F35, M35) 60 KW 1686 CCM 82 KM 1991/12-1998/01
OPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.7 D (F35, M35) 42 KW 1699 CCM 57 KM 1991/12-1992/09
OPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.7 D (F35, M35) 44 KW 1699 CCM 60 KM 1992/07-1998/01
OPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.4 i (F35, M35) 44 KW 1389 CCM 60 KM 1991/09-1998/01
OPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.4 Si (F35, M35) 60 KW 1389 CCM 82 KM 1992/03-1998/01
OPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.6 i (F35, M35) 55 KW 1598 CCM 75 KM 1991/09-1998/01
OPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.6 Si (F35, M35) 74 KW 1598 CCM 101 KM 1992/03-1994/12
OPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.8 i (F35, M35) 66 KW 1796 CCM 90 KM 1991/09-1998/01
OPEL ASTRA F Kombi (T92) 2.0 i (F35, M35) 85 KW 1998 CCM 115 KM 1991/09-1994/07
OPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.4 (F35, M35) 55 KW 1389 CCM 75 KM 1991/09-1993/09
OPEL ASTRA F nadwozie zamknięte / kombi (T92) 1.7 D (F70) 44 KW 1699 CCM 60 KM 1992/07-1999/01
OPEL ASTRA F nadwozie zamknięte / kombi (T92) 1.4 i (F70) 44 KW 1389 CCM 60 KM 1991/10-1999/01
OPEL ASTRA F nadwozie zamknięte / kombi (T92) 1.7 D (F70) 42 KW 1699 CCM 57 KM 1991/12-1992/09
OPEL ASTRA F nadwozie zamknięte / kombi (T92) 1.6 i (F70) 55 KW 1598 CCM 75 KM 1991/10-1998/02

Zachęcamy do sprawdzenia innych naszych ofert

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „OPEL ASTRA 91-94 HALOGEN PRAWY 442-2001R-UE”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *